Полтавці поділяться досвідом із бельгійцями щодо відновлювальних джерел енергії

Представники Комерційної палати, ВНЗ та підприємств приїхали дізнатися про можливості співпраці у сфері відновлюваних джерел енергії та раціонального використання енергії в приватному, освітньому та інших секторах

Угода про співпрацю між провінцією Ено та Полтавською областю була укладена в 2005 році. Поширюється вона на різні галузі життєдіяльності регіонів: економіку, науку, техніку, сільське господарство тощо. Дещо з напрацювань полтавців у Бельгії вже взяли на озброєння (інформацію щодо цього шукайте на сайті пізніше).

Нині ж представники Провінції цікавляться новими технологіями в галузі відновлення та раціонального використання енергоресурсів. У наступні кілька днів такими напрацюваннями з ними готові поділитися підприємства «Полтаватеплоенерго» і «Полтававодоканал», диканський завод із вироблення пелетів, шишацька «Агроекологія», Полтавська державна аграрна академія та Національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка. Для бельгійців готові розповісти інформацію про солом’яні будинки, виробництво твердого біопалива, математичне моделювання процесів теплообміну, що відбуваються під дією сонячної радіації тощо.


Вернуться к списку новостей


Новости

03.10.11

Полтавських підприємців запрошують до співпраці із Кіпром

Завдяки Полтавській державній аграрній академії між Полтавою та Лімассолом налагоджуються дружні, бізнесові та культурні зв’язки

05.07.11

Полтавці поділяться досвідом із бельгійцями щодо відновлювальних джерел енергії

З 4 по 8 липня в Полтавській області з офіційним візитом перебуває делегація бельгійської провінції Ено

14.06.11

Полтавські каштани врятують ін'єкції

Щоб врятувати полтавські каштани від молі, їх потрібно обробити інсектицидами

31.05.11

Українська органіка: напівлегальне задоволення

Українці радо переймають популярний на Заході тренд органічної їжі, тобто вирощеної природнім шляхом, без застосування нітратів чи пестицидів.