Полтавських підприємців запрошують до співпраці із Кіпром

З 9 по 16 жовтня у місті Лімассол Республіки Кіпр відбудеться ІХ Міжнародний форум «INTERECOLOGY-2011». Цей захід являє собою низку семінарів, виставок та спілкування між представниками різних країн Середземномор’я й не тільки з підприємцями в різних галу

Основне спрямування заходу — екологічне. Будуть працювати авіаційно-космічний салон, форум для фахівців у галузі органічного землеробства. До речі, тому до Лімассолу збирається делегація із відомого сільськогосподарського підприємства Полтавщини «Агроекологія», яке очолює заслужений аграрій України Семен Антонець.

Проводить форум на Кіпрі фірма INECO, яку очолює виходець із Росії Ілля Спектор. Його дружина, до речі, родом із Полтави.

Полтавські підприємці мають унікальну можливість налагодити бізнес із Кіпром. Їх запрошують відвідати міжнародний форум, щоб отримати корисні контакти та зв’язки. Кому цікава подібна співпраця, телефонуйте до міжнародного відділу Полтавської державної аграрної академії: 093 8563938. До 9 жовтня залишилося зовсім небагато днів!

Уже відомо, що мер Лімассола Андреас Чрістоу підготував листа до мера Полтави Олександра Мамая, в якому висловлюється пропозиція налагодити дружні контакти між нашими містами та країнами. У наступному році очільника Полтави запрошують обрати час для візиту до Лімассолу. Оригінал листа-запрошення полтавська делегація привезе, відвідавши міжнародний форум.


Вернуться к списку новостей


Новости

03.10.11

Полтавських підприємців запрошують до співпраці із Кіпром

Завдяки Полтавській державній аграрній академії між Полтавою та Лімассолом налагоджуються дружні, бізнесові та культурні зв’язки

05.07.11

Полтавці поділяться досвідом із бельгійцями щодо відновлювальних джерел енергії

З 4 по 8 липня в Полтавській області з офіційним візитом перебуває делегація бельгійської провінції Ено

14.06.11

Полтавські каштани врятують ін'єкції

Щоб врятувати полтавські каштани від молі, їх потрібно обробити інсектицидами

31.05.11

Українська органіка: напівлегальне задоволення

Українці радо переймають популярний на Заході тренд органічної їжі, тобто вирощеної природнім шляхом, без застосування нітратів чи пестицидів.